Václav Kabát byl léta profesionálním hudebníkem. Konzervatoř vystudoval hned dvakrát – poprvé na fagot, podruhé na bicí. S Jankem Ledeckým, Janem Šulcem, Janem Černým a Petrem Ackermannem patřil k původní sestavě známé hudební kapely přelomu 80. a 90. let Žentour. Hrál v mnoha dalších hudebních tělesech, například ve Filmovém symfonickém orchestru.

"Od dětství jsem chtěl dělat muziku. Což byla mimochodem skvělá obchodní akademie. Když jste chtěli jít do nějaké kapely, museli jste předvést, co umíte. Zahraj, ukaž, co umíš, a pak za to možná dostaneš peníze. Tak to funguje i v byznysu, i já to tak praktikuji," říká Václav Kabát dnes v roli šéfa a spolumajitele papírenské firmy Bobo Blok.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.