Hned dvě firmy z Moravskoslezského kraje, které se zúčastnily soutěže o místní inovační firmu roku, mají ambice proniknout na trh ve Spojených státech. Ani v případě výrobce porodních a gynekologických postelí Borcad Medical, ani u projektu Fakultní nemocnice Ostrava a investora E&H Services nejde jen o počáteční plány. Obě společnosti vlastní pro americký trh patenty a je reálné, že mohou za Atlantikem uspět.

V článku se dále dozvíte

  • Na trhu v USA chtějí uspět lékaři s novou metodou léčby rakoviny i výrobce porodních postelí.
  • Borcad Medical vyvinul pro americký trh unikátní lůžka, investoval do vývoje desítky milionů.
  • Lékaři z Fakultní nemocnice Ostrava mají pro Spojené státy patent na efektivnější léčbu nitroočního melanomu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru