Když v roce 2006 dva studenti, budoucí strojní inženýr Michal Fiala a elektroinženýr Lubomír Kuchynka, řešili topení do rodinné chaty a začali vyvíjet vlastní tepelné čerpadlo, Pavel Štáhlich z Klatov vyráběl už více než 10 let zmrzlinu. Za dalších 10 let první dva, respektive jejich firma Kufi Int získala titul Vodafone Firma roku 2016 Plzeňského kraje a výrobce přírodní a poctivé zmrzliny titul Česká spořitelna Živnostník roku 2016 Plzeňského kraje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Titul Vodafone Firma roku 2016 si v Plzeňském kraji odnesla společnost Kufi Int, vyrábějící tepelná čerpadla pod značkou AC Heating.
  • Mezi živnostníky porotu nejvíce zaujal Pavel Štáhlich, který v Klatovech a v Plzni vyrábí poctivou zmrzlinu.
  • Titul Vodafone Odpovědná firma roku 2016 získala v Plzeňském kraji společnost Replast produkt, jež se zabývá zpracováním recyklovaného kabelového PVC.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.