Firmou roku Karlovarského kraje se stala společnost Lékárníci 95, která je provozovatelem sítě lékáren L95.

"V oboru lékárnictví je obrovská konkurence, a to především kvůli velkým hráčům na trhu. Řada lékáren musí zavírat. Musíme se proto neustále přizpůsobovat vývoji na trhu," řekl po vyhlášení cen Hospodářským novinám jednatel společnosti Petr Koudelka.

Firma chce v následujících letech expandovat do ciziny, a to nejen v rámci Evropy, ale také do asijských zemí. Cílem společnosti je meziročně růst o 5 až 10 procent. V regionu pak plánuje vytvořit středisko, ve kterém se budou konat kulturní akce. Právě do kultury společnost investuje část svých financí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.