Kika otevřela tento týden po rekonstrukci svoji momentálně největší prodejnu. Pásku v Čestlicích u Prahy, kde obchod stojí, stříhal i majitel holdingu Steinhoff International, do nějž Kika od roku 2013 patří, Bruno Steinhoff.

V Česku je Kika jedenáct let, šest let ji vede Jakub Střeštík. V rozhovoru pro HN Střeštík odkrývá některé plány podle tržeb po firmě IKEA druhého největšího obchodníka s nábytkem v tuzemsku.

V článku se dále dozvíte

  • Ředitel prodeje nábytku Kika Jakub Střeštík v rozhovoru pro HN popisuje některé plány a investice firmy.
  • Kika rekonstruuje své prodejny a hledá cestu k mladším zákazníkům. Chystá například i e-shop.
  • Řetězec je známý svými masivními slevovými akcemi, bez slev podle Střeštíka v českém maloobchodu fungovat nejde.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru