Arend Oetker je členem rodiny, která stojí za vynálezem kypřicího prášku a úspěšnou značkou Dr. Oetker. O příběhu své rodiny, hodnotách nebo podnikatelské odpovědnosti bude Arend Oetker ve středu mluvit na Fóru Hospodářských novin. Tématem Fóra je Vzdělání - cesta k úspěchu, a mimo rodinou tradici se bude diskutovat také o studentech nebo předávání zkušeností mezi generacemi. 

Německý průmyslník Oetker vlastní švýcarský koncern Hero AG, který se zabývá výrobou kojenecké výživy, marmelád nebo cereálních tyčinek. V Česku do něj patří například náhrada mateřského mléka Sunar nebo Sunárek. Holding loni utržil 1,26 miliardy švýcarských franků (asi 30 miliard korun). 

Oetker také vlastní podíl ve společnosti KWS, která pěstuje zemědělské plodiny, a je předsedou dozorčí rady v německé firmě Cognos AG. Ta nabízí soukromé vzdělání v oblastech ekonomiky, managementu a zdraví a její součástí je i Bankovní institut vysoká škola, která působí v Česku.

Fórum Hospodářských novin můžete živě sledovat ZDE:

Živé vysílání z Fóra HN. Moderuje Nikita Poljakov.
Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru