Důležitým nástrojem dnešního zákazníka je chytrý telefon a prodejci by se měli zaměřit na personalizaci své nabídky, shodli se obchodníci na středeční konferenci, na níž diskutovali o byznysu na internetu.

"Zákazník se změnil, dokáže díky chytrým telefonům uspokojit většinu svých každodenních potřeb," uvedl Ondřej Žák, manažer poradenské společnosti EY. Omnichannel zahrnuje například reklamu v různých typech médií, ale i způsoby nabízení zboží v kamenném obchodě, v e-shopu nebo na sociálních sítích.

V článku se dále dozvíte

  • Hlavním tématem konference Retail in Detail byl omnichannel, tedy soubor kanálů pro prodej a komunikaci mezi zákazníkem a prodejcem.
  • Obchodníci na konferenci řešili to, jak se přizpůsobit rostoucímu počtu lidí, kteří nakupují na internetu.
  • Klasický kamenný obchod podle nich ale stále žije.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru