Olympiáda je typicky jednou z nejsledovanějších televizních událostí vůbec. Jen pár dní od jejího začátku je ale jasné, že má v Americe silného konkurenta. Televizní diváky totiž ve velkém přebírají internetové platformy. Mimo známého Netflixu i streamingová platforma
s videohrami Twitch.

Přitom slavná americká televizní společnost NBC si ještě před týdnem od her v Riu slibovala docela hodně. Zahajovací večer měl ale nakonec dokonce o 35 procent nižší sledovanost než ten v Londýně před čtyřmi lety. Zatímco v roce 2012 přitáhl první večer k obrazovkám 40,7 milionu Američanů, letos to bylo jen 26,5 milionu. Více diváků než při OH v Londýně k obrazovkám nepřilákaly ani výkony slavného amerického plavce a s více než dvacítkou zlatých medailí vůbec nejúspěšnějšího olympionika historie Michaela Phelpse.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.