Ekologie a vše s ní spojené je v současné době velmi diskutovaným tématem. Její význam v architektuře vyzdvihne i první ročník studentské architektonické soutěže Český ostrovní dům 2016, která se zaměřuje na téma samostatných a energeticky hospodárných staveb.

Do projektu se přihlásily až tříčlenné týmy studentů magisterských oborů na ČVUT fakulty stavební v Praze a VŠTE v Českých Budějovicích. Jejich úkolem bylo sestavit stavební koncept dvou samostatných apartmánových jednotek. V prvním kole porota posuzovala dvanáct architektonických návrhů, do druhého kola postoupilo pět nejlepších.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.