Světu přinesl první elektronický pas a řadu dalších inovací od zařízení na přeměnu odpadu v energii přes technologie pro udržitelné zemědělství až po energeticky úsporné domy, které je možné postavit za pouhých šest dní. Malajsijský podnikatel roku Say Jim Tan se se svou firmou IRIS snaží přicházet s nápady, které mění svět v lepší místo.

Kromě toho se neúnavný průkopník a filantrop věnuje i řadě dobročinných projektů. Vystavěl například celou vesnici pro lidi bez domova a v současné době plánuje projekt na pomoc uprchlíkům.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.