Atmosféra na valné hromadě Vítkovic ostravského podnikatele Jana Světlíka se toto pondělí dala krájet. Velká část mnohahodinového sezení, kterého se sám Světlík nezúčastnil, byla spíše ostrou slovní přestřelkou mezi managementem firmy a právníky největšího minoritního akcionáře, skupiny KKCG Karla Komárka. Podle nich vede ostravský patriot firmu ke krachu.

Výsledky zatím nejsou tak černé, je z nich ale jasné, že minimálně některé dceřiné firmy jedné z největších strojírenských skupin v Česku, jsou na tom špatně.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.