Už za měsíc budou v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) probíhat stavební práce. Nemocnice, která provádí až dvě třetiny transplantací orgánů v Česku, chystá už od 1. července rekonstrukci a stavbu nových operačních sálů i laboratoře. V příštích pěti letech pak IKEM hodlá postavit dva nové pavilony a investovat do rozvojových projektů stamiliony korun.

První stavební zakázku za 62 milionů získaly firmy VW Wachal a Block. Stavaři mají mít hotovo během tří měsíců, následně bude probíhat tříměsíční zkušební provoz. O vítězi rozhodovala ze sedmdesáti procent cena, dalším kritériem byla rychlost stavby.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.