Zájem o byty je velký a díky nízkým úrokovým sazbám stále roste. V Praze, kde se ročně prodá vůbec největší množství nových bytů, mají developeři velké plány. V projektech, na kterých aktuálně pracují, počítají s více než 70 tisíci novými byty. Podle studie společnosti Central Group, která z veřejných zdrojů analyzovala téměř 500 projektů, jich vůbec nejvíc vyroste v rámci pražských katastrálních území v Karlíně, kde by do pěti let mělo vzniknout 1642 bytů. Na druhém místě stojí Smíchov. Tam plánují investoři do pěti let dodat na trh 1381 nových bytů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.