Novým řídícím partnerem společnosti KPMG se od října stane Radek Halíček. Ten dosud vede oddělení daňového poradenství a právních služeb. Na podzim vystřídá Jana Žůrka, který českou pobočku v roce 1990 spoluzakládal.

Halíček je expert na oblast finančních institucí, private equity a kapitálové trhy. Jeho cílem je propojovat jednotlivé služby KPMG v inovativní produkty.

"Přebírám vedení největšího poskytovatele profesionálních poradenských služeb v Česku. Dosavadní řídící partner Jan Žůrek mi firmu předává ve výborné kondici a je pro mě velkou výzvou na jeho práci navázat," uvádí Halíček v tiskové zprávě.

"Jednou z mých priorit je další rozšiřování nabídky komplexních mezioborových řešení s vysokou přidanou hodnotou pro klíčové zákazníky," dodává Halíček.

"KMPG má věkový limit pro partnery 60 let," řekl HN ke svému odchodu dvaašedesátiletý Žůrek, ten v čele pobočky strávil posledních šest let. Firmu ale neopouští a dál v ní bude působit.

Halíček pracuje pro KPMG desátým rokem a je zakladatelem a vedoucím partnerem advokátní kanceláře KPMG Legal. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy, studoval též technické obory, účetnictví a management. Ve volném čase se věnuje pilotování letadel a bojovým sportům.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru