Josef Suska je zemitý a přímý chlap. Pochází z Jizerských hor, o nichž se traduje, že v minulosti patřily k nejméně pohostinným a přístupným oblastem českých zemí. On na těchto "kopcích", jak s oblibou říká, vyrůstal a tohle prostředí ho i značně utvářelo. Na druhou stranu ovšem čas od času rád trochu filozofuje třeba nad problémy světa i nad tím, proč jeho firma Hokami CZ vlastně vznikla. Počátek prý byl u pořekadla: Lepší malý kšeft než velká práce. Přičemž ten malý kšeft, respektive firmu obchodující se slušným rabatem, byznysmen začátkem 90. let měl. O své plány se podělil s týdeníkem Ekonom.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.