Jaké to je, studovat na vysoké škole v USA? "Přesně takové, jako to ukazují v amerických filmech. Hodně dřiny, ale i legrace a poznávání nových lidí," odpovídá šestadvacetiletá Barbora Podzimková.

Zkušenosti má bohaté, do "Států" se na Pensylvánskou univerzitu vydala hned po maturitě na Gymnáziu Jana Keplera. A teď ji teprve jako třetí Češku v historii přijali ke studiu byznys programu MBA na univerzitě ve Stanfordu přímo v srdci Silicon Valley.

"Pro mě to byl šok, protože tam berou tak čtyři procenta přihlášených a všichni jsou geniální. Byla to asi víceméně náhoda a obrovské štěstí," popisuje své překvapení.

Byznys program v režimu MBA na Stanfordu studoval zatím jen jeden Čech v 70. letech a před dvěma lety první Češka.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.