„V České republice máme velké plány, rádi bychom se stali jedničkou na trhu. Pro náš úspěch jsou samozřejmě klíčoví kvalitní zaměstnanci, proto do rozvoje lidských zdrojů intenzivně investujeme a já jsem velice rád, že mohu v týmu aktuálně přivítat rovnou tři nové členy,“ řekl ke jmenování nových zaměstnanců Ondřej Šťáhlavský, regionální ředitel společnosti Fortinet pro region střední a východní Evropy. Tento krok byl logickou reakcí na neustále se zvyšující tempo růstu prodeje bezpečnostních technologií v České republice.

Petr Katzer má více než desetileté zkušenosti z vysokých obchodních pozic v předních IT firmách jako je Dimension Data, Cisco  nebo ICZ. V posledně jmenované společnosti působil jako vedoucí prodejního týmu se zodpovědností za řízení prodejů, budování nových prodejních kanálů a vytváření obchodní strategie. Od roku 2006 pracoval ve společnosti Cisco na pozicích Enterprise Account Manager a Commercial Account Manager, kde byl odpovědný za korporátní klientelu s obratem v řádu 6 milionů USD. Jeho odpovědností byl růst a rozvoj definovaných vertikálních trhů, spolupráce s certifikovanými partnery Cisco, řízení logistického procesu s distributory, vedení partnerů obchodními případy a předprodejní aktivity. Před tím působil ve společnosti NextiraOne na pozici Branch Manager. Naposledy působil jako obchodní ředitel ve společnosti Dimension Data.

„Příležitosti podílet se na obchodním rozvoji tak progresivní firmy, jako je Fortinet, si velmi cením. Práce se zákazníky ze segmentu korporací je pro mě vítanou výzvou a příležitostí, jak zúročit zkušenosti nasbírané během dlouholeté obchodní praxe a úzké spolupráce s různými typy klientů,“ uvedl ke svému jmenování Petr Katzer.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Je ženatý a má tři děti. K jeho zálibám patří sport a kultura, především literatura a film.

 

Martin Ignjatovič se stal systémovým inženýrem pro region střední a východní Evropy. Jeho úkolem bude asistence při celém prodejním cyklu od předprodejních prezentací až po technickou poprodejní podporu a vzdělávání zákazníků. Ignjatovič působí ve společnosti Fortinet od roku 2014, začínal jako inženýr technické podpory pro region EMEA. Před nástupem do společnosti Fortinet působil jako senior system engineer u Českých aerolinií a ve společnosti Generali Development.

 

Michal Plíhal se stal Channel Account Managerem pro region střední a východní Evropy se zaměřením na malé a střední podniky. Před nástupem do společnosti Fortinet pracoval jako produktový manažer u českého IT distributora DNS, kde zodpovídal za prodeje produktů Fortinet i dalších bezpečnostních řešení. V minulosti působil také ve společnostech AVG Technologies a ABRA Software.

 

Převážně mužský tým rozšíří i žena. Jana Šímová byla jmenována na pozici Inside Sales Representative pro region CEE. Před svým nástupem do společnosti Fortinet působila ve firmách MHM Computer a ICZ.

 

Související