Karel Janeček a Jan Nekovář představili projekt GISTin UP, který bude podporovat začínající technologické firmy ze střední a východní Evropy. V první fázi na to má projekt připraveno celkem 700 milionů korun. Díky partnerství GISTinu s americkým US Market Access Centre (USMAC) firmám nabízí přístup do Mekky technologického průmyslu - kalifornského Silicon Valley.

"Z pohledu start-upové scény klademe silný důraz na celospolečenský přínos projektu. Naše služby poskytneme začínajícím idealistům, ale i připraveným start-upům k národní či globální akceleraci, a to bez jakéhokoliv oborového či podnikatelského omezení," uvedl šéf týmu externích poradců GISTin Up Vít Šubert.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Podnikatelé Karel Janeček a Jan Nekovář spustili projekt GISTin Up, který má pomáhat rozvoji start-upů ze střední a východní Evropy, které podpoří celkem 700 milionů korun.
  • Ve spolupráci s americkým US Market Access Centre (USMAC) mladým firmám pomohou se vstupem na americký trh.
  • Prvním společným projektem je podpora start-upu ShipVio, který pomocí aplikace umožňuje komukoliv přepravovat jakékoliv zásilky za nejvýhodnější cenu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru