Řidiči alternativní taxislužby Uber povezou v pátek a sobotu velice speciální klientelu. V autech se místo zákazníků ‚uvelebí‘ staré počítače, televize i ledničky. Firma v rámci oslav Dne Země odveze zdarma vysloužilé elektrospotřebiče z pražských domácností a kanceláří. Ty následně ve spolupráci se společnostmi Elektrowin a Asekol ekologicky zrecykluje. Do kampaně UberRECYCLE se zapojilo 13 měst v Evropě a na Středním východě.

Po Praze budou v pátek 22. dubna a v sobotu 23. dubna jezdit dva speciální vozy, které si zájemci o odvoz elektroodpadu mohou po oba dva dny objednat mezi 10. a 14. hodinou přes aplikaci Uber. "Spotřebiče není potřeba nijak balit nebo čistit. Stačí všechno připravit před dům nebo kancelář, kam lze zajet autem. Pro případ, že bude nutné těžší elektrospotřebiče snést z patra nebo vynést ze sklepa, budou s řidiči jezdit i naši závozníci," přibližuje marketingová manažerka pražského Uberu Barbora Polachová.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru