Mluvčí skupiny PPF se od května stane Zuzana Migdalová (40), která dosud pracovala v týmu komunikace PPF. Ve funkci nahradí Radka Stavěla, který bude samostatně podnikat v komunikaci, marketingu a vzdělávání. PPF o tom informovala ve čtvrtek.

Migdalová pracuje v PPF od roku 2013. Doposud měla na starosti správu on-line médií a sociálních sítí, monitoring, webové portály skupiny a intranet. Před tím dlouhodobě působila v oblasti public relations.

HNBYZNYS NA TWITTERU

Byznysovou rubriku Hospodářských novin  najdete také na Twitteru.

Stavěl bude se skupinou PPF nadále spolupracovat, mimo jiné bude pečovat o značku a komunikaci O2 areny.

PPF, kterou ovládá nejbohatší Čech Petr Kellner, investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb přes telekomunikace, pojišťovnictví, nemovitosti, zemědělství a maloobchodní služby až po biotechnologie. Skupina působí v Evropě, Rusku, Asii a USA.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru