Zatímco v USA je kategorie velkých pick-upů velmi oblíbená a její zástupci patří pravidelně mezi nejprodávanější vozy na trhu, v Evropě je zatím docela opomíjená. Změnit by to chtěly automobilky Nissan, Mitsubishi a Ford, které letos přicházejí s novými generacemi svých modelů. Evropané ale mají svého vlastního zástupce v podobě Volkswagenu Amarok. Otázkou tedy zůstává, který model vybrat a proč.

Pick-up může být pro živnostníka nebo malou firmu užitečným pomocníkem. Ačkoliv logicky nemá tak velkou přepravní kapacitu jako běžná dodávka, nabízí variabilitu využití. Auto je připraveno na vysokou zátěž korby. Samozřejmostí je i možnost táhnout velký přívěs s dalším nákladem. Kromě toho se ale dovnitř vejde až pět cestujících (podle zvolené karoserie).

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.