Řetězec se sportovním zbožím Sportisimo ve finančním roce 2014/2015 zvýšil tržby o čtvrtinu na pět miliard korun. Zisk řetězce se zvýšil o 13 procent na 154 milionů korun, vyplývá z výroční zprávy společnosti.

Firma ve zprávě pouze uvedla, že v dalším finančním roce 2015/2016 plánuje i nadále poskytovat zákazníkům vysoký standard výrobků a služeb nejvyšší kvality za velmi příznivé ceny a získávat nové klienty rozšiřováním prodejní, poradenské a servisní sítě.

Obchody Sportisimo působí na českém trhu od roku 2000, prodejny jsou v 62 městech. Sportisimo zaměstnává v Česku 1460 pracovníků. Vlastníkem Sportisima je podle údajů v obchodním rejstříku firma LV Global za kterou stojí podnikatelé vietnamského původu Do Hong Son a Thai Ngoc Nguyen.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru