Mauricio Macri, nově zvolený pravicový prezident Argentiny, slibuje změnu v ekonomickém směřování své země, jež se za předchozích 12 let vlády levice dostala na pokraj bankrotu. Mohly by se tak začít otevírat dveře pro obchodování této významné jihoamerické země s Evropskou unií.

Za této situace však vládní agentura CzechTrade ruší k letošnímu poslednímu prosinci své zastoupení v argentinském hlavním městě Buenos Aires. Pobočku přitom otevřela před dvěma lety. V té době Argentina silně omezovala dovoz. To by se nyní mohlo změnit.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.