Yahoo! se na trhu v poslední době trápí pod tlakem konkurenčních firem v čele s Googlem. Hodnota internetové firmy spadla na burze od začátku roku už o třetinu. To se samozřejmě nelíbí investorům, mezi kterými se čím dál více spekuluje o konci populární šéfky Marissy Mayerové. Ta sice slibuje obrat ve vývoji společnosti, poslední čtvrtletní výsledky ani odchod několika manažerů však optimistický vývoj nenaznačují.

Investoři Yahoo! z fondu Starboard Value zveřejnili dopis adresovaný Mayerové a předsedovi představenstva Maynardu Webbovi, ve kterém kritizují plány společnosti. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.