Prakticky od uvedení sociální sítě Google+ v červnu 2011 se o ní mluví jako o „městě duchů“ plném neaktivních uživatelů, kteří se na síti – pokud vůbec mají profil – nijak aktivně ani pasivně nepohybují. Podle průzkumu GlobalWebIndex ale sociální síť používá více uživatelů, než se čekalo – až čtvrtina všech uživatelů internetu.

V anketě odpovědělo 23 % uživatelů ve věku 16–64 let, že síť buď navštívili, nebo přidali příspěvek během posledního měsíce. Výzkum je založený na datech z druhého čtvrtletí 2015, odpovídalo 47 496 lidí.

V článku se dále dozvíte

  • Google+ má nejvíce uživatelů v Jižní Americe, nejméně v USA.
  • V Evropě používá G+ pětina uživatelů internetu, trhu dominuje Facebook.
  • „Plusko“ je už čtvrtým pokusem Googlu o vytvoření životaschopné sociální sítě.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.