Brněnský start-up Investiční aukce našel po dvou letech od svého vzniku významného partnera. Desetiprocentní podíl v poskytovateli provozního financování formou internetových aukcí získala za několik milionů korun další brněnská IT firma CCV.

Ta mimo jiné provozuje systém elektronické výměny dat Orion EDI, což je aplikace umožňující bezpapírové sdílení obchodních smluv, faktur a dalších dokumentů. Systém nejčastěji využívají maloobchodní řetězce, které skrze něj vyřizují objednávky u výrobců a dodavatelů.

V článku se dále dozvíte

  • Brněnský start-up, který pořádá internetové aukce s fakturami malých dodavatelů, začne spolupracovat s provozovatelem digitální obchodní komunikace CCV.
  • Firma se díky tomu dostane k dokumentům, které si mezi sebou vyměňují velké řetězce a jejich dodavatelé.
  • Získané peníze chce zakladatel start-upu Adam Šoukal použít na expanzi do dalších zemí Evropy. Kromě toho už spolupracuje s faktoringovou společností z Brazílie.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.