Agentura CzechTrade pomáhá českým firmám k úspěchu na světových trzích. Díky jedinečným nástrojům a rozsáhlé síti vlastních zahraničních kanceláří po celém světě, zkracuje dobu vstupu na daný trh. Využijte jejích služeb i vy. Pomůže vám dostat se k důležitým a potřebným informacím, které vám pomohou etablovat se na zahraničních trzích a podpoří vaše aktivity směřující k dalšímu rozvoji firmy. 

Proč využít služeb agentury? 

Trhy podrobuje pečlivé analýze. Jedině tak dokáže správně vyhodnotit potenciál vybraných komodit na určitém trhu, identifikovat hrozby a příležitosti, zjistit oborové trendy a získat další potřebné informace pro váš prospěch. 

Zjišťuje exportní příležitosti. Denně pro vás aktualizuje zahraniční poptávky, projekty, tendry, investiční příležitosti a nabídky zahraničních firem. Díky jejím pracovníkům, kteří působí přímo v zahraniční, víte o všem včas. V případě vašeho zájmu poskytne další podporu a asistenční služby, aby vaše šance na získání byznysu, byla co největší. 

Poskytujeme komplexní poradenství. Díky rozsáhlé síti zahraničních kanceláří vám mohou její pracovníci odpovědět téměř na všechno, co se týká příslušného trhu, podnikatelského prostředí, ale i zvyků, životního stylu či mentality. Nezanedbatelnou výhodou jsou kontakty na místní podnikatele, úřady či právní kanceláře. 

Organizuje obchodní jednání. Pomáhá zajišťovat obchodní jednání se zahraničními partnery tak, abyste maximálně využili čas a minimalizovali rizika spojená s místními odlišnostmi. V případě vašeho zájmu se konkrétního jednání může účastnit i zástupce z CzechTrade a pomůže vám například s tlumočením. 

Poskytuje dlouhodobou asistenci. Při etablování na zahraničních trzích se můžete na CzechTrade spolehnout po celou dobu. Nabízí vám i dočasné využití zázemí svých zahraničních kanceláří CzechTrade, přístupu k důležitým informačním zdrojům nebo podporu ze strany zahraničních zástupců CzechTrade, například v podobě asistence při výběru místního zástupce, monitoringu konkurence, jednání s úřady či certifikaci výrobků. 

Pořádá vzdělávací akce. Podnikání v exportu má svá specifika. Seznamte se podrobně se vším, co vás zajímá na některém ze seminářů nebo kurzů, které agentura pořádá. Načerpejte poznatky i inspiraci na exportních konferencích, diskusních fórech či při velmi využívaném firemním školení přímo na míru objednavatele. Přehled akcí naleznete v sekci Kalendář akcí na www.czechtrade.cz.

Díky jejím špičkovým odborníkům a teritoriálním specialistům získáte aktuální informace důležité pro rozhodování, přípravu a úspěšný vstup na zahraniční trhy. Spojte se s nimi, pomohou vám uspět. Volejte 800 133 331 nebo navštivte webové stránky agentury. 

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 0 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.