Janise Varufakise, bývalého řeckého ministra financí, který na svoji funkci rezignoval začátkem července, lze bez přehánění označit za současnou "hvězdu ekonomie".

Sečtělého profesora s bohatými zkušenostmi na akademické půdě a v politice vítají s otevřenou náručí po celém světě. Na jeho přednáškách, kde prezentuje své názory na globální ekonomiku a její problémy, je vždy nabito. Tuto středu se na něj těší bavorský Mnichov, kam ho pozvaly tamní Ústav pro hospodářský výzkum (IFO) a jedno z odborných vydavatelství.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.