Poradenská společnost Grant Thornton se v Česku spojila s firmou Appraisal Advisory, poskytující poradenské služby v oblasti oceňování. Smlouvu o vzniku jednotného znaleckého ústavu firmy podepsaly na počátku října, informovaly ve středu v tiskové zprávě.

HNBYZNYS NA TWITTERU

Byznysovou rubriku Hospodářských novin  najdete také na Twitteru.

Společnost Grant Thornton díky spojení zdvojnásobila tým svých znalců a expertů se zkušeností z oceňovací praxe na dvě desítky. "Společně budeme schopni nabídnout plnou šíři znaleckých služeb v podstatě ve všech sektorech," uvedl výkonný ředitel a minoritní partner Grant Thornton Valuations Jiří Kadrman.

Grant Thornton International je globální sítí firem poskytujících služby auditu, účetnictví, daňového, manažerského a transakčního poradenství. Prostřednictvím nezávislých lokálních společností působí ve více než 130 zemích světa. V kancelářích v Praze a Brně zaměstnává celkem 100 lidí a její roční obrat v Česku přesahuje 200 milionů korun.

Firma Appraisal Advisory poskytuje poradenské služby v oblasti oceňování pro podnikatelské, finanční, právní a daňové účely. Zaměřuje se především na odvětví energetiky a bankovního sektoru. Do poloviny letošního roku byla součástí skupiny American Appraisal Associates.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru