Společným oceněním společností Plzeňský Prazdroj a Skanska za dlouhodobý přínos k rozvoji společenské odpovědnosti v ČR vyvrcholil v úterý večer galavečer TOP Odpovědná firma 2015, národní soutěže udržitelného podnikání, již tradičně pořádané českou nevládní platformou Byznys pro společnost.

Se strategií roku mezi malými firmami uspěla společnost Galvamet, odpovědným lídrem byla na základě veřejných nominací zvolena Michaela Chaloupková, členka představenstva Skupiny ČEZ.

Novinkou letošního ročníku TOP Odpovědná firma byl systém certifikací, které obdržela - v úrovni bronzová, stříbrná či zlatá - každá společnost, která úspěšně prošla hodnocením nezávislých porotců z řad veřejné správy, odborných institucí, byznysu, neziskového sektoru či médií.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru