Restaurace Mc McDonald's, firemní sídla, mateřské školky nebo ubytování pro uprchlíky. Využití modulárních staveb je rozmanité. Vizovická firma Koma Modular také postavila a částečně navrhla český modulární pavilon pro světovou výstavu Expo 2015 v Miláně. Zatím posledním úspěchem tohoto výrobce je včerejší vítězství v soutěži Vodafone Firma roku 2015 Zlínského kraje.

"Na pavilonu ukazujeme hlavní výhody modulární výstavby – rychlost a mobilitu. Tento úspěch by ale nenastal bez předcházejících dlouhodobých inovačních a marketingových činností," komentuje Martin Hart, ředitel marketingu společnosti Koma Modular.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Firmou roku Zlínského kraje se stala Koma Modular, která postavila mimo jiné český pavilon pro světovou výstavu Expo 2015 v Miláně.
  • Živnostníkem roku je řezník Milan Žabčík z Kateřinic, zaměřuje se na poctivé uzeniny.
  • I v dalším pořadí se na Zlínsku dařilo těm, kdo podnikají v potravinách, zaujaly džemy, sirupy nebo krmivo pro psy.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.