Ne nadarmo platí heslo, že pověst máme jen jednu. Platí to již dlouho v off-line světě a dvojnásob ve světě internetu. On-line můžete svou pověst a značku velmi dobře budovat, ale může být zároveň lehce a velmi rychle poškozena, často i neprávem. Jak si hlídat to, co o vás lidi říkají, jak reagovat na negativní komentáře a jaké nástroje a postupy pro to využít?

Internet je pro firmy velmi mocný nástroj v tom, jak prezentovat svoje produkty, jak přilákat více zákazníků a jednoduše prodávat. Na druhé straně však představuje svou svobodností i určitou hrozbu. Kdokoliv totiž může napsat svůj názor na podnik, kde byl včera na večeři, a postěžovat si třeba na pomalou obsluhu. Tyto názory a zkušenosti zákazníků pak zůstanou na internetu na "věčné časy".

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.