Nebylo jí ani třicet let a už stihla vystudovat, vdát se a programovat pro Evropský parlament. Jak to zvládla? "Tak nějak se vymykám," usmívá se Aneta Doubková skromně. Že se chce věnovat programování, ale zjistila až v prvním ročníku na vysoké škole. Původně šla studovat management. Na IT narazila náhodou a zjistila, že právě to ji bude bavit. "Holky ani nevědí, že by něco takového mohly studovat a co to obnáší. Já jsem si taky nedovedla představit, co by pak mohlo být mým povoláním," vysvětluje. Věděla jen, že chce uspět. "Vždycky jsem si přála, abych pořádně rozuměla odborné problematice a jednou vedla nějaký velký projekt."

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.