Nového majitele bude mít Ospap, tradiční česká značka, která začínala jako velkoobchod papírem, dnes také dodavatel obalových materiálů a prostředků vizuální komunikace.

Podpis dohody o převzetí firmy skupinou Papyrus oznámil management svým zaměstnancům ve středu, kdy zprávu zveřejnil na firemním webu.

Převod ještě podléhá schválení Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže. Poté bude společnost moci "postupně přejít z přechodného stavu krizového řízení ke standardnímu způsobu fungování společnosti," sdělil generální ředitel Ospapu Petr Breburda.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.