Jaroslav Kumbera (37) má dlouholeté zkušenosti s leasingovým trhem i se specifickým odvětvím autofinancování. V Raiffeisen - Leasing pracuje téměř osm let, nejdříve jako Account Manager, od roku 2009 pak jako Produktový manažer se zodpovědností za rozvoj produktů zejména v oblasti financování aut. Do skupiny Raiffeisen přišel z Leasingu České spořitelny.

Letos v květnu převzal odpovědnost za celý obchodní tým, jehož zaměřením je financování osobních a užitkových vozů. „V nové pozici se budu soustředit zejména na prohloubení spolupráce s klienty Raiffeisenbank. Je to můj klíčový úkol, protože spolupráce s pobočkami Raiffeisenbank je v rámci naší finanční skupiny důležitá a přirozená.“ vysvětluje Kumbera.

Jaroslav Kumbera se narodil v Klatovech a po studiu gymnázia se rozhodl pro Matematicko-fyzikální fakultu na Univerzitě Karlově v Praze. Jedny z prvních pracovních zkušeností získal v Leasingu České spořitelny, kde působil čtyři roky.

Je svobodný a práci považuje za jeden ze svých koníčků. Těmi dalšími jsou cestování, motorismus, jízda na koni a potápění.

Související