Michala Šnobra, který klientům investiční skupiny J&T radí, kdy nakoupit a prodat akcie energetických společností, přestává energetika bavit. Jeden z předních českých analytiků, jenž na masivním nákupu cenově podhodnocených akcií polostátní skupiny ČEZ vydělal akcionářům i klientům J&T Banky desítky miliard korun, rozvíjí vlastní podnikání v hoteliérství a v byznysu s počítačovými hrami.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Michal Šnobr rozvíjí vlastní podnikání v hoteliérství a v byznysu s počítačovými hrami.
  • Před pár týdny koupil společnost JRC, největší českou síť prodejen počítačových a konzolových her. Patří přitom mezi přední české "energetické analytiky".
  • V posledních letech se ale obecně začal angažovat i v jiných byznysech než v energetice. Pořádá například čím dál známější výstavu modelů z lego kostek na Lipně.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.