Obchodníci se musejí začít připravovat na podmínky, které přinese zákon o elektronické evidenci tržeb. Zajímavou a dostupnou možnost, jak se s plánovaným zákonem vypořádat, pro ně nachystal Vodafone, který v květnu oficiálně představil řešení ePokladna, moderní aplikaci, k jejímuž provozu potřebuje podnikatel pouze chytrý telefon nebo tablet.

Štěpán Tůma, marketingový ředitel pro firemní zákazníky ve Vodafonu, věří, že ePokladna není jen o vypořádání se s případnou zákonnou povinností, ale usnadní živnostníkům jejich podnikání díky možnosti přijímat platby kartou, evidovat tržby, vést skladové hospodářství či využívat CRM (nástroj a procesní podpora pro efektivní oslovování zákazníků). 

Které obchodníky chcete ePokladnou oslovit? 

Naši ePokladnu může využít v podstatě každý podnikatel, nejvíce však poslouží obchodníkům v terénu nebo třeba prodejcům na trzích. To především proto, že je ePokladna kompaktní řešení, cenově velmi dostupné a přesto plně funkční.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.