Pražský výrobce kancelářského nábytku Techo je podle svého zakladatele Jiřího Kejvala posledních patnáct let v zisku. Loni firma utržila 1,5 miliardy korun a její výdělek byl 46 milionů. "Dobrý bude i rok 2015. Jednou z nejdůležitějších zakázek je vybavení víc než dvou tisícovek dealerství Škody Auto po celé Evropě," říká Kejval.

Společnost Techo začínala v 90. letech s technickým osvětlením a postupně přes výrobu nábytku došla ke své stávající specializaci – zakázkovému designu kancelářských prostor a interiérů. V roce 1996 se firma stala největší ve svém oboru v Česku a expandovala i do zahraničí, pobočku má v Polsku i v Anglii.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.