U stolu v telavivské restauraci Yaffo chvíli váháte, kde vlastně jste. Z okolních míst zaznívá střídavě angličtina a hebrejština, interiér připomíná stylový podnik v Berlíně, ale z reproduktorů tlumeně zní orientální hudba. Restauraci otevřel v přízemí jednoho z mrakodrapů moderního kancelářského komplexu známý izraelský šéfkuchař Haim Cohen, který se proslavil svojí televizní show i pochvalnými recenzemi ve světových gastronomických průvodcích.

Jestli jeho podnik něčím vyniká, tak je to, díky bohu, jídlo. Receptury vycházejí z tradiční izraelské kuchyně, takové, kterou Cohen znal od své maminky. Zahalil ji ale do moderního světového hávu, takže v ní jasně ucítíte prvky Itálie nebo Francie.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.