Společnost T-Mobile vyhlásila v únoru již popáté soutěž pro začínající podnikatele Rozjezdy roku. Tou prošlo za její fungování více než 1 400 podnikatelů, od kaváren po síť přepravy pacientů nebo webové služby. Cílem akce je podpořit nejen projekty s šancí na úspěch, ale i ty, které prospějí svému okolí, doplní službu, která v místě chybí nebo dá práci lidem v oblasti.

Soutěž pomáhá uchazečům řešit základní otázky, jak začít podnikat, kde hledat příležitosti a partnery, čeho se v začátcích podnikání vyvarovat či jak se zorientovat ve složité problematice financí, marketingu nebo obchodních taktik. Svými radami účastníkům přispívají odborníci z praxe, investoři a podnikatelé, zároveň i samotní výherci předchozích ročníků soutěže.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.