Světový rekordman, jamajský sprinter Usain Bolt, který v úterý poběží dvoustovku na Zlaté tretře, pokřtil v neděli odpoledne novou nástavbu Vysoké pece z dílny architekta Josefa Pleskota v ostravských Dolních Vítkovicích.
Věž, která symbolizuje oheň z vysoké pece, se jmenuje Bolt Tower čili šroubová věž a kromě toho, že se na její plášť slavný sportovec podepsal, skutečně šroub připomíná. Nástavba s vyhlídkovou terasou i kavárnou je pro veřejnost přístupná od začátku května.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Byznys podle HN
Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?
Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru