Společnost SAP Business Services Centre Europe nabízí od úterka v Česku pracovní uplatnění lidem s autismem či aspergerovým syndromem. Česká republika je první zemí v regionu střední a východní Evropy v programu Autism at Work, který již rok a půl úspěšně běží v Německu, Indii, Irsku, Kanadě a USA. Letos kromě Česka startuje také v Brazílii.

Na výběru vhodných kandidátů spolupracuje SAP s neziskovými organizacemi Specialisterne z Dánska a českou organizaci Apla, které se na pomoc lidem s autismem specializují. SAP se zavázal celosvětově zaměstnat do roku 2020 přibližně 650 lidí s autismem.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.