Český letecký průmysl má nově svého zástupce v představenstvu Evropské asociace leteckého a obranného průmyslu (ASD). Josef Kašpar v ní bude reprezentovat tuzemský letecký, kosmický, obranný a bezpečnostní průmysl. Doposud v ASD pracoval v komisi pro výzkum a technologie.

"Myslím si, že je to pro nás velká pocta, zodpovědnost i příležitost získat větší vliv. Chci dostat do hlav vrcholových představitelů velkých evropských firem co nejvíce informací o českém průmyslu," říká pro Hospodářské noviny současný prezident Asociace leteckých výrobců ČR a šéf Výzkumného a zkušebního leteckého ústavu. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.