Historik v čele podílového fondu - to na první pohled nevypadá jako příliš šťastná volba. John Carey, portfolio manažer Pioneer Fund, třetího nejstaršího podílového fondu ve Spojených státech, ale podobné předsudky vyvrací.

V čele fondu stojí od roku 1986 a výraznou měrou přispěl k tomu, že Pioneer Fund má od svého založení v roce 1928 kumulovanou výnosnost přesahující 1,6 milionu procent. Carey tvrdí, že zásluhu na tom má mimo jiné právě studium historie, které ho naučilo trpělivosti a také pečlivé práci s daty.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.