Bulvární média plní fotky z večírků s Karlem Janečkem jako jejich hvězdou nebo řeší jeho vztah s Janou Doležalovou. Miliardář, spolumajitel obchodníka s cennými papíry RSJ, investor řady projektů od galerií přes nadační fondy až po volební systém s názvem Demokracie 2.1, mluví v obsáhlém rozhovoru mimo jiné o gymnastice a o knize, kterou hodlá brzy napsat.

Popisuje novou strategii RSJ, která pracuje s biliardami korun a vydělává stamiliony. Ale nejvíc je z Janečka cítit, že ve skutečnosti žije hlavně svou politickou platformou D21. "Aktivit mám hodně. Ale nejvíc dávám jen jediné. Dédvajedničce," říká.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Investor Karel Janeček mluví v rozhovoru pro HN o plánu změny zacílení své firmy RSJ.
  • Nejvíc času a energie věnuje ale Janeček volebnímu modelu D21 a jeho rozšiřování do praxe.
  • Po čtyřicítce se začal věnovat gymnastice, začátkem roku strávil měsíc v Peru.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru