Deutsche Telekom nabízí svým zákazníkům řadu mobilních aplikací, s jejichž vývojáři uzavírá dlouhodobá partnerství. Část těchto služeb se poté objevuje i na telefonech od českého T-Mobilu. Příští týden tak začne český operátor nabízet i Airbnb, aplikaci úspěšného amerického start-upu na hledání ubytování.

Přes Airbnb běžní lidé nabízejí za úplatu ubytování u sebe doma. Aplikace se tak zaměřuje na nabídku levnějšího přenocování, než jaké nabízejí klasické hotely. V současnosti ale rozšiřuje své služby pro cestovatele s napjatým rozpočtem také o ubytování při firemních cestách.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Aplikace na hledání ubytování Airbnb se objeví v nabídce operátora již příští týden.
  • T-Mobile většinou předinstalovává aplikace partnerů do telefonů, které nabízí ve svých obchodech.
  • Německý Deutsche Telekom, který je mateřskou společností českého operátora, plánuje s partnery vyvíjet nové aplikace a služby.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.