Postavit se u soudu za svoji partnerku a ochránit ji za cenu vlastní újmy je rozhodnutý bývalý premiér Petr Nečas. Má totiž plán, jak by mohl Janě Nečasové (dříve Nagyové) pomoci k nižšímu trestu. Před soudem hodlá vypovědět, že Vojenské zpravodajství žádal o sledování své bývalé ženy Radky on sám, a ne tedy jeho nynější partnerka, jak tvrdí obžaloba.

Detaily svědectví, které chce Nečas u soudu říct, popsal v den, kdy měl bývalý premiér vypovídat (ale nakonec se kvůli zahraniční cestě omluvil) advokát Jany Nečasové Eduard Bruna.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.