V Kremlu se usilovně vyjednává o amnestii kapitálu, který si bohatí Rusové ukryli v zahraničí. Vyzval k tomu ruský prezident Vladimir Putin.

Světová organizace pro boj s praním špinavých peněz FATF ale hrozí zařazením na černou listinu, pokud by tak došlo k legalizaci prostředků pocházejících z organizovaného zločinu.

"Takové lidi, kteří přiznají svůj majetek, nikdo nebude tahat po nejrůznějších orgánech, včetně trestních. Nikdo se jich nebude ptát na zdroje a způsob získání kapitálu," prohlásil koncem loňského roku v programové řeči před Federálním shromážděním ruského parlamentu Putin.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.