V největším českém operátorovi O2, který spadá do skupiny PPF Petra Kellnera, už probíhají organizační přípravy na rozdělení firmy. A to přesto, že vedení O2 vytrvale opakuje, že rozhodnutí o vyčlenění infrastruktury do sesterské společnosti ještě nepadlo.

Nová společnost už má dokonce zaregistrované jméno a logo.

V minulých dnech byli o oddělení informováni někteří zaměstnanci. "Bylo nám nadřízeným řečeno, že v červnu dostaneme od O2 nabídku přejít dohodou do nové společnosti Česká telekomunikační infrastruktura," uvedl pro HN technik O2, který si ale nepřál být jmenován.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • PPF už založila firmu Česká telekomunikační infrastruktura.
  • První zaměstnanci O2 již byli o možném přesunu do jiné firmy informováni.
  • O rozdělení společnosti by mělo být rozhodnuto v nejbližších týdnech, opakuje stále O2.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru