Na začátku koupil Lukáš Pytloun vybydlený liberecký činžák. Tehdy třiadvacetiletý student marketingu na tamní univerzitě obcházel tak dlouho banky, až mu v jedné půjčili potřebný milion korun. Na rekonstrukci domu si vydělával v létě na stavbách ve Velké Británii nebo jako číšník v USA. 

Hypotéku mu platili nájemníci, kteří si užívali "luxusu" společných suchých záchodů na chodbě. Po dva roky trvající rekonstrukci otevřel mladý podnikatel v domě ubytovnu. Během dvanácti let se vypracoval na úspěšného hoteliéra, který dnes provozuje osm ubytovacích zařízení včetně čtyřhvězdičkového butikového hotelu v centru Liberce a čtyřhvězdičkového spa hotelu v Harrachově. Jeho síť obslouží měsíčně v průměru kolem dvanácti tisíc hostů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.